UK

Огляд сервісу для монетизації та відправки пуш-розсилок MonRays

MonRays

Формат пуш-розсилок не є мейнстримом, як залив з Facebook чи Google Ads, але цей сорс як і раніше може качати трафік. З нього можна вижати максимум користі, якщо не просто закупати переходи на офер, а збирати базу для постійного користування. 

Сьогодні підготували огляд платформи push-розсилок MonRays. Вона заощаджує час на роботі з пушами та дає можливість додатково монетизувати зібрану базу користувачів

Головні особливості MonRays

MonRays — self-service платформа для роботи з пушами. За допомогою сервісу можна створювати та відправляти кастомні push-розсилки на комп’ютери або смартфони користувачів.

MonRays підтримує всі популярні браузери, включно з продуктами для мобільних пристроїв, які за останні роки отримали ще більшу частку користувачів. Клієнти сервісу можуть бути впевнені в максимальному покритті аудиторії. 

4 формати пушів

Головні особливості:

 • створення кастомних шаблонів розсилок;
 • вбудовані фільтри для таргетування повідомлень на певний сегмент аудиторії;
 • звіти в режимі реального часу;
 • зручний Telegram-бот для моніторингу статистики;
 • додаткові інструменти: попапи, PWA, Interstitial Ads, Inactive Offer, Backlink, Second offer

В інтерфейсі MonRays є пак корисних інструментів, кожен з яких допомагає отримати профіт з трафіку та збільшити ROI. Є планувальник розсилок, ланцюжки, беклінки для переадресації та домонетизація за допомогою second offer. 

Як зареєструватися і підключити сайт в MonRays

Форма реєстрації складається з трьох обов’язкових полів: назва компанії або логін, пошта та пароль. Обов’язково треба вказати свій Телеграм чи Skype, щоб менеджер швидше апрувнув обліковий запис. 

Форма реєстрації

Після верифікації профілю можна користуватися вбудованими інструментами, але спочатку треба встановити скрипт MonRays на ленд. На першому кроці сніпет коду додається в <body> лендингу, а на другому треба завантажити в корінь файл sw.js.

Установка скрипта

Після інтеграції залишається запустити рекламну кампанію в будь-якій push-сітці, зібрати базу та підготувати контент для створення шаблонів розсилок. 

Запланувати розсилку можна в розділі «Scheduled». В інтерфейсі заповнюються поля з тайтлом, URL, групою таргету, таймзоною і додаються креативи. 

Черга розсилок

Креатив складається з іконки, тайтлу, адреси сайту та повідомлення. На скріншоті нижче є приклади під дейтинг, на базі яких можна створити власні промо. 

Приклади розсилок

Ще один важливий компонент для запуску розсилок — target group. Вона обирається для кожної розсилки і впливає на результат. За допомогою вбудованих фільтрів можна звузити цільову аудиторію за ГЕО, мовою, ОС, пристроями, лендами та доменами. 

Налаштування фільтрів

Прямо в інтерфейсі MonRays є можливість зібрати PWA під пролив трафіку. Більшість полів вже заповнені, тому багато часу витрачати не доведеться. 

Збірка PWA

Статистика і звіти в MonRays

Ядро платформи — детальна аналітика по взаємодії користувачів з пушами. Аналіз звітів допоможе побачити наявні проблеми та підвищити ефективність розсилок. В інтерфейсі доступно 6 вкладок з різними даними. 

Короткий опис звітів:

 • CLICKS — статистика переходів по кожному пушу;
 • SUBS — динаміка кількості підписників;
 • DELIVERED — звіт по об’єму доставлених повідомлень;
 • PWA — статистика відкриттів та інсталів застосунку;
 • POPS — кліки по спливаючим вікнам;
 • In-Page — переходи через внутрішньосайтові пуші.

Додаткова статистика також є на головній сторінці сервісу — дашборді. Там представлені зручні вкладки для аналізу головних метрик ефективності розсилок. 

Дашборд

Тарифна сітка MonRays

Наразі сервіс пропонує базову підписку за $99 і кастомний тариф під запити клієнтів. Після реєстрації дається тестовий період на 30 днів для тестування можливостей. Оплатити поки що можна лише криптою.  

В базовому тарифі доступна стандартна персоналізація та необмежена кількість підписників, а власники кастомної підписки отримують можливість створення кастомних шаблонів, створення функціоналу під індивідуальні запити клієнта та цілодобовий саппорт.

Тарифи

Відгуки користувачів MonRays в мережі суто позитивні. Клієнтам подобається широкий вибір інструментів та оперативна підтримка. Деякі навіть зазначають про зростання ROI після інтеграції платформи в робочу середу. 

За промокодом MON2024 отримуйте 30 днів безкоштовного тестового періоду

MonRays — корисний інструмент для вебів, які хочуть концентруватися не лише на платному трафіку. Можна закупити переходи з пуш-сіток, зібрати власну базу та монетизувати її оферами з різних вертикалей. Або просто запускати сегментовані розсилки під конкретний продукт. 

Читайте та поширюйте українське! Підписуйтесь на Telegram та Instagram “Палай” медіа!

Відгуки проОгляд сервісу для монетизації та відправки пуш-розсилок MonRays(0)

Ще немає відгуків!

Залиште відгук

Щоб залишити відгук, необхідно зареєструватись.