Максимізація ROI за допомогою оферів AdsEmpire на трафіку Member Area від Mirelia Networks

Максимізація ROI за допомогою оферів AdsEmpire на трафіку Member Area від Mirelia Networks

Сьогодні з редакцією поділилився кейсом один з партнерів AdsEmpire. В ньому детально розповідається про залив на дейтинг з рекламної сітки Mirelia Networks. Читайте матеріал від афіліата, надихайтесь та заливайте в плюс!

Я вже деякий час працюю з AdsEmpire та Mirelia Networks, але чомусь ніколи не пробував поєднати їх. Але в якийсь момент це стало цілком логічним, і я вирішив спробувати.

Якщо ви об’єднаєте відому партнерську сітку, яка має класні дейтинг офери, з ексклюзивним джерелом трафіку – результат не змусить чекати. Все, що було потрібно, щоб отримати результат, – це небагато часу, зусиль та кількох тестів, що я, власне, і зробив. У цьому кейсі я вирішив поділитися своїм недавнім успіхом роботи з SOI дейтинг офером від AdsEmpire та трафіком Member Area від Mirelia для його просування.

Деталі кампанії

CPA мережа: AdsEmpire
Офер: SOI дейтинг офер
Виплата за офером: $2.4
Джерело трафіку: Mirelia Networks
Формат реклами: Банерна
Локація: США
Період: 22/05/2023 – 29/05/2023
Кост: $1000
Сумарний дохід: $1350
ROI: 35%

Вибір оферу та джерела трафіку 

Я працюю з кількома вертикалями, але дейтинг ніша завжди була моєю основною. При просуванні дейтинг оферів потрібно враховувати локації – вони мають свої особливі вимоги. 

Однак якщо ви дійсно хочете заробити гроші, США – це перший і найбільш очевидний варіант (звісно, якщо ви трохи знаєте про дейтинг та про те, як запускати дейтинг кампанії). Таким чином, я вирішив зосередитись саме на ринку США. 

Цей вибір був зумовлений моїм розумінням американської аудиторії та її переваг. Працюючи з дейтинг оферами, я щільно познайомився з діяльністю цієї ЦА, її поведінкою, симпатіями та антипатіями, а також типом середовища та контенту, який її приваблює.

Щодо оферів, я вирішив лити на Flirt.com, оскільки точно знаю, що він добре працює з трафіком від Mirelia Networks.

Оскільки Mirelia пропонує банерну рекламу, мені потрібні були креативи, які б максимально доповнювали мою воронку і могли легко резонувати з мисленням цільової аудиторії на їхньому шляху до оферу AdsEmpire – Flirt.com

Креативи та налаштування кампанії

Спочатку я вирішив створити кілька привабливих креативів, проте отримав рекомендації від свого аккаунт-менеджера Mirelia щодо найефективніших банерів (на основі CTR) з їхньої бібліотеки. Мені сподобалося те, що вони запропонували мені, і я зосередився на тестуванні. 

Надихнувшись початковими результатами, я вирішив протестувати плейсменти, що показали найкращі результати під час моїх попередніх тестів на CPM моделі – хедер (300×250) та проміжну web-сторінку (320×480).

Ось приклад банерів, які мені рекомендували протестувати: 

приклади креативів
приклади креативів

Крім того, мій аккаунт-менеджер дав мені найефективніші ЛП відповідно до моїх налаштувань таргетинга.

Далі в налаштуваннях необхідно було вибрати тип пристрою – я обрав мобільні пристрої (я завжди віддаю перевагу мобільним пристроям, а не десктопам, і досі це окупалося).

Що стосується типу аудиторії, то, ґрунтуючись на рекомендаціях аккаунт-менеджера, я вирішив спробувати функцію спліт-тесту, налаштувавши 4 кампанії для тестування 2 типів аудиторії на кожен плейсмент.)

Ми всі знаємо, що ефективність кампанії залежить від безлічі різних змінних, і немає остаточної формули, яка допоможе вам досягати успіху кожного разу, коли ви запускаєтесь. Крім того, кожна DSP є унікальною, має свої функції, джерела трафіку, тощо. Щоб забезпечити оптимальну продуктивність платформи DSP від Mirelia, я сфокусувався на наступному:

 1. Ціна (CPM): я обрав CPM модель, оскільки вона допомагає краще управляти бюджетом і відмінно підходить для глибшого контролю воронки (шляхом налаштування банерів).
 2. Вибір найкращого часу для просування реклами: на кожній локації буде певний час, коли кампанія працюватиме краще. Для США, наприклад, це зазвичай ранок або вечір, коли робота ще не почалася або коли вона вже фактично зроблена – користувач сайту знайомств приходить додому і розуміє, що йому сумно і самотньо, і хоче з кимось поспілкуватись. Ретельно продумуючи час доби, я прагнув охопити свою цільову аудиторію у найактивніші та сприйнятливіші періоди.
 3. Таргетинг на пристрої: я лив лише на мобільні пристрої, тому що на трафіку Mirelia вони працюють краще. Щоб максимізувати охоплення, я задіяв усі ОС та браузери.
 4. Плейсмент реклами: я стратегічно розміщував свою рекламу в найбільш помітних місцях, забезпечуючи максимальну видимість та залученість. Я вирішив протестувати два різні плейсменти – хедер (300×250) та проміжну web-сторінку (320×480).
 5. Типи аудиторії: на CPM моделі доступні три типи аудиторії – платна, неоплачувана та вся. Оскільки я вирішив використати різні підходи і зібрати більше даних, щоб зробити висновки, я вирішив протестувати як платну, так і неоплачувану ЦА.

Цей підхід поєднував у собі моє розуміння американської аудиторії, точний таргетинг та стратегічне настроювання кампанії, а також був спрямований на максимізацію ефективності та прибутковості оферів AdsEmpire на трафіку Member Area від Mirelia Networks у США.

Процес оптимізації

Початкові результати не були гарними. Якщо чесно, вони були набагато гіршими, ніж я очікував. Однак замість того, щоб вносити негайні корективи, було ухвалено рішення зібрати достатньо даних для оптимізації. Такий підхід дозволив прийняти обґрунтоване рішення та підвищити ефективність кампанії..

Процес оптимізації включав такі етапи:

 1. Відключення неефективних банерів: всі неефективні банери були стопнуті на другий день тестування, щоб зосередити ресурси на більш успішних варіантах реклами. Цей крок був спрямований на підвищення загальної ефективності кампанії за рахунок раціональнішого розподілу бюджету та ресурсів.
 2. Часовий пояс та погодинна оптимізація: щоб збільшити точність таргетінгу та відповідати цільовій аудиторії кампанії, часовий пояс було змінено на -5 UTC (Нью-Йорк). Крім того, були обрані певні активні нічні години (з 20:00 до 06:00) для підвищення видимості в періоди більш високої активності користувачів. Такий підхід допоміг оптимізувати показ реклами та максимізувати потенціал конверсій.
 3. Біддинг та коригування бюджету: я почав з досить високого біда, щоб накопичити покази, отримати свіжіший трафік і зібрати більше даних для подальшої оптимізації. Після перших кількох днів я помітив, що платна аудиторія є досить дорогою для мого типу оферу, тому на четвертий день кампанії я знизив бід для оптимізації бюджету… Крім того, я скоротив щоденний бюджет до 50 доларів і стопнув деякі неефективні банера, залишивши активними тільки найуспішніші.

Результати

Зусилля з оптимізації дали значні позитивні результати для кампанії. Ключові результати наступні:

 • Кости: $1000
 • Сумарний прибуток: $1350
 • ROI: 35%
статистика AdsEmpire

Кампанія досягла непоганого показника ROI – 35%, що свідчить про успішне використання оферів AdsEmpire на трафіку Member Area від Mirelia Networks. Завдяки ретельному моніторингу ефективності, внесенню коригувань на основі даних та впровадженню цільових стратегій оптимізації, кампанія принесла прибуток (хоч і не одразу).

Ви ніколи не знаєте, яка комбінація спрацює у партнерському маркетингу, особливо коли йдеться про дейтинг. Тестування та оптимізація – ось два ключові моменти, які допоможуть вам досягти успіху в дейтинг ніші. 

Вибір оферу, що конвертить, від авторитетних сіток і гарного джерела трафіку займе багато часу. Давайте будемо чесними, ми тут, щоб заробляти гроші та отримувати від цього задоволення. Робота з обома сітками – це саме про це. Трафік Member Area є золотою жилою для дейтинг оферів, особливо таких класних, як у AdsEmpire. Спілкуючись із менеджерами з обох боків, досить легко знайти те, що працює.

Читайте та поширюйте українське! Підписуйтесь на Telegram та Instagram “Палай” медіа!

0