UK

Огляд партнерської програми CPA BAND: 100+ оферів у Finance та IGaming вертикалях

CPA BAND – партнерська мережа, що надає доступ до більш ніж 100 оферів по всьому світу. Побудована на базі власного медіабаїнгу, тому розуміє актуальні потреби учасників ринку. Будь-які офери під ваш запит, допомога з технічними питаннями, допомога із запусками новачкам і досвідченим афілейтам.

Географія: Європа, Південна Америка, Північна Америка, Азія, Океанія
Моделі оплати CPA, CPL, RevShare
Кількість оферів: 100+
Платежі: щотижня
Платіжні системи: Visa / MasterCard, Wire Transfer, Crypto, Capitalist
Мінімальний платіж: $100
Контакти CPA BAND:
Stacy | Head of PR
@stacy_cpa
Соц. мережі CPA BAND:
Реєстрація

CPA BAND – CPA-нетворк, що надає партнерам доступ до більш ніж 100 оферів на фінанси (крипту) та гемблінг. Партнерка побудована на базі медіабаїнгової команди, тому чітко розуміє потреби афілейтів та забезпечує їх всім необхідним для комфортної роботи.

Новачки можуть отримати рекомендації по заливу, поради від внутрішньої команди і допомогу на старті, а досвідчені медіабайєри – доступ до будь-яких оферів за запитом, обмін досвідом з внутрішнім баїнгом, кращі умови та все, що допоможе пришвидшити та полегшити процес запусків та масштабування.

головна сторінка CPA BAND 

Окремо хочемо відзначити нетиповий дизайн, який виділяється на фоні конкурентів і дійсно радує око. Партнерки, робіть креативні і нестандартні дизайни, виділяйтесь!

Реєстрація та умови роботи з партнеркою CPA BAND 

Процес реєстрації в ПП CPA BAND досить простий і займає менше хвилини. Потрібно лише заповнити основні дані та зазначити джерело трафіку, з яким ви працюєте. 

реєстрація CPA BAND 

Доступ до оферів та можливість повноцінно заливати трафік на всі продукти Finance та iGaming партнерки ви отримаєте після невеликої співбесіди з менеджером. Після заповнення форми, доведеться почекати на контакт. 

реєстрація CPA BAND 

В будні і робочі години можна розраховувати на відповідь впродовж 1 години. Менеджери також відповідають у вихідні за потреби. Якщо ви хочете пришвидшити реєстрацію, зв’яжіться з менеджеромпісля реєстрації.\

Не заливали на гемблінг, крипту або фінанси? Рішення є! Переходьте в розділ “Статті”, читайте корисні статті, інструкції по роботі з вертикалями та джерелами трафіку, інтерв’ю експертів та інші інсайди. 

Інструменти та можливості особистого кабінету CPA BAND 

Партнерка CPA BAND побудована на базі Trackbox і має зручний інтерфейс, що також вирізняється від конкурентів, але має не менш зручні дашборди та всі необхідні інструменти для заливу трафіку.

особистий кабінет CPA BAND 

Відстежувати конверсії можна, як через Postback, так і через  API. Також для партнерів доступна Smartlink, яку можна використовувати в якості трафікбека, щоб не втрачати трафік.

Офери та моделі оплати у CPA BAND 

В партнерці CPA BAND можна знайти більше 100 оферів по CPA, CPL та RevShare під різні ГЕО. За запитом команда готова завести будь-які офери, які попросять афілейти. Наявність внутрішнього медіабаїнгу дозволяє отримувати кращі умови від рекламодавців і надавати індивідуальний підхід до кожного афілейта.

Менеджер порадив залитись на наступні ГЕО на крипту та гемблінг:

 • Finance: LATAM (MX CL), CPA  – $500
 • Gambling: TR, CPA – 45$. міндеп – 50 TRY, no baseline.

Важливо! Всі пропозиції актуальні на момент написання огляду. Щоб отримати найбільш актуальні офери під свій трафік, проконсультуйтесь перед запуском з менеджером. 

Переваги партнерки CPA BAND 

Чому саме CPA BAND:

 • досвідчена команда – партнерка побудована на базі власного медіабаїнгу і розуміє актуальні потреби ринку;
 • ексклюзивні офери від прямих рекламодавців – заливайте з найвигіднішими умовами;
 • допомога з креативами та готові промо-паки – забирайте креативи в якості натхнення або використовуйте для заливу;
 • допомога з технічними налаштуваннями – за потреби налаштують ленди, преленди, клоакінг та допоможуть побудувати воронку для заливу трафіку;
 • щомісячні бонуси та підняття ставок на об’ємах масштабуйся ще вигідніше з якісним трафіком.

Окрім того партнерка готова шукати індивідуальні платіжні рішення, якщо стандартні способи виведення коштів вам не підійдуть. 

Як лити трафік на CPA BAND: дозволені та заборонені джерела

Партнерська програма в iGaming та Finance CPA BAND,  не приймає лише фродовий трафік. Всі інші джерела залежать безпосередньо від того, чи приймає їх рекламодавець. Більш детальні умови по кожному оферу шукайте в картці продукту. 

Реферальна програма та програма лояльності партнерки CPA BAND 

Станом на грудень 2023 року ПП CPA BAND має реферальну програму, що дозволяє заробляти 5% від прибутку залученого афілейта. Для цього потрібно написати своєму менеджеру, який зробить вам реферальне посилання.

iGaming & Finance партнерка регулярно проводить бонусні програми, що дозволяють партнерам заробляти більше. Щодо актуальних пропозицій, запитайте особистого менеджера.  

Як вивести гроші з CPA BAND: доступні платіжні методи

Мінімальна сума виплати – $100. Виплати здійснюються по моделі NET7 (щотижнево). Кожен понеділок ви отримуєте виплату за попередній тиждень. 

Отримати гроші можна на:

 • Visa / MasterCard;
 • Wire Transfer;
 • Crypto;
 • Capitalist. 

Команда готова шукати персональні рішення під ваш запит. Якщо ви не знайшли зручного платіжного способа в переліку, просто зверніться до особистого менеджера для узгодження виплати за допомогою інших платіжних систем.

Реєструйтесь в CPA BAND та заробляйте на гемблінгу, крипті та фінансах з професіоналами!

Читайте та поширюйте українське! Підписуйтесь на Telegram та Instagram “Палай” медіа!

Відгуки проОгляд партнерської програми CPA BAND: 100+ оферів у Finance та IGaming вертикалях(0)

Ще немає відгуків!

Залиште відгук

Щоб залишити відгук, необхідно зареєструватись.