Антидетект-браузер AQUM: огляд, стрес-тест та запуск рекламних кампаній в Facebook
Нарешті сталася подія, яку довго чекали представники афілейт-комьюніті — на ринку з’явився український антидетект-браузер. Якнайкраще це досягнення ілюструє популярний TikTok мем «Стіки сидів ждав-ждав, але всьо таки є».
У AQUM під капотом: підміна відбитків на рівні ядра браузеру, командна робота, трансфер профілів, мобільний застосунок та інші фішки.
Базові фішки
AQUM — антидетект-браузер на базі Chromium. Користувачам обіцяють повну анонімність, швидку роботу, надійний захист даних та оперативну підтримку. Серед цікавинок: власна база відбитків, українська локалізація (!), застосунки для Android / iOS.
В сапорті AQUM нам сказали, що не приймають арбітражників з болот — реалізовано механізми для обмеження країни-окупанта. Це ще один плюс в скарбничку продукту.
Думки щодо можливостей антіку сильно відрізняються. Хтось хоче підміняти взагалі все, щоб не давати FB додаткових тригерів, а іншим достатньо UserAgent, WebRTC, WebGL, Canvas, роздільної здатності екрану.
Насправді, досвідчені арбітражники часто рекомендують не витрачати час на повну унікалізацію профілю, тому що дуже чисті дані можуть навпаки викликати підозри у Facebook. Анонімність на рівні заліза важлива, але варто слідкувати за тим, щоб не перемудрувати з налаштуваннями.
AQUM пропонує 3 формати роботи з профілями: швидке створення, глибоке налаштування та імпорт. Експрес-профіль генерується за кілька секунд, для цього треба лише вибрати операційну систему.
В інтерфейсі створення профілю доступно 6 вкладок:
- Основне. Можна встановити аватар, додати ім’я профілю, налаштувати ОС та стартові сторінки. А ще зберегти конфіг як шаблон, щоб використати для швидкої генерації в майбутньому.
- Загальне. Зміна юзерагенту, мови і часового поясу, розширення екрану та шрифтів.
- Обладнання. Все, що стосується заліза: процесор, оперативна пам’ять, відеокарта, аудіопристрої та шуми: WebGL, Canvas, Client Rect.
- Підключення. Прив’язка проксі та налаштування DNS. В списку не відображаються IP-адреси, тільки назви.
- Cookies. Імпорт даних для швидкої авторизації в акаунтах. Є автоматичне форматування JSON.
- Сховище. У вкладці можна керувати додатковими параметрами.
Якщо спробувати створити на Windows профіль під Mac, софт видасть попередження про можливі ризики. Пуш можна проігнорувати або згенерувати додатковий профіль з більш релевантним апаратним конфігом.
Розширення поки що встановлюються в інтерфейсі Chrome вручну, але в найближчому майбутньому розробники обіцяють стандартну вкладку на дашборді з можливістю створення глобальних пресетів.
Командна робота
Починаючи з тарифу «Team» в інтерфейсі антіку доступна опція командної роботи. Можна запросити байєрів та заощадити на оплаті підписки. Наприклад, на цьому тарифі вартість для одного користувача вийде ≈$26 зі всіма перевагами, яких немає в бюджетному плані.
Для інвайтингу члена команди потрібно зареєструвати додатковий обліковий запис і відправити запрошення. Передати профіль з антіку можна як члену своєї команди, так і будь-якому іншому користувачу AQUM.
Мобільний застосунок
Розробники AQUM підійшли до продукту комплексно і одночасно з публічною бетою антіку релізнули ще й застосунок для Android та iOS. Зараз за допомогою нього можна поділитися профілями з телефону і керувати користувачами в команді.
Застосунок орієнтований переважно на великі команди з фарм відділами. Кілер-фіча в тому, що можна перекинути профіль в неробочий час з телефону і не чекати до ранку. В майбутніх версіях апки розробники обіцяють додаткові фішки. Наприклад, редагування профілів, зміну проксі, інші можливості, керування рекламними кампаніями FB по API.
Підключення до застосунку відбувається за допомогою API-ключу. Генеруєте його в десктопній версії софту і вставляєте на телефоні. Логін з паролем не потрібно тримати під рукою.
Вартість тарифів
Наразі AQUM пропонує арбітражникам 4 тарифних плани. Вартість коливається від $20 до $300. Підписки відрізняються кількістю доступних профілів та додатковими опціями.
Великим командам сервіс пропонує кастомні ліміти. Вартість стартує від $400+ за погодженням із сапортом. В цілому, цінова політика зрозуміла і не сильно б’є по кишеням арбітражників.
Тестування анонімності та залив кампаній
Фічі в старих антіках сильно розбалували арбітражників, але по факту все що потрібно від цієї тулзи — якісно приховувати реальне місцезнаходження та не палити фізичний конфіг пристрою.
Всі популярні чекери показали гарний результат. Ми пішли далі і провели стрес-тест у FB. Взяли акаунт з двома БМ ПЗРД та ФП в комплекті, прив’язали проксі та картку MasterCard українського банку.
Картка підключилася не з першого разу, довелося взяти мобільні проксі, але більше чеків не було. Кампанія швидко пройшла модерацію, прилетів холд, але після оплати без проблем відспендила до першого білу.
Картки для тесту брали в AdPay. Рекомендуємо юзати їх в парі з мобільними проксі: Водафон, Київстар, Лайфсел.
Якість підтримки
Окремо хочемо виділити сапорт AQUM. Менеджер швидко відповідав і допомагав вирішувати проблеми. За нашими баг-репортами пофіксили деякі трабли за 2 дні. Сподіваємось, що в майбутньому якість буде на такому ж рівні.
Серед незначних недоліків можна виділити лише відсутність глобальних розширень, які встановлюють для всіх профілів одночасно. Розробники вже працюють над реалізацією цієї функції, вона з’явиться в майбутніх оновленнях.
AQUM — якісний антидетект-браузер з великим майбутнім. Якщо розробники будуть оновлювати його в поточному режимі, то соло-байєри та команди зможуть швидко перебудувати на основі нього всі процеси заливу.
Підтримуйте 🇺🇦 українські продукти! AQUM дає можливість відмовитися від того, чим зараз багато хто все ще користується.
Читайте та поширюйте українське! Підписуйтесь на Telegram та Instagram “Палай” медіа!
Відгуки проАнтидетект-браузер AQUM: огляд, стрес-тест та запуск рекламних кампаній в Facebook(0)