UK

Огляд маркетплейсу акаунтів від Rocket Traffic

маркетплейс від rocket traffic

Одне з головних завдань українського афілейт-ринку — відмова від російського софту і перехід на закордонні або локальні аналоги. За 2 роки у нас з’явився перший український антидетект браузер, а лютий 2024 порадував релізом маркетплейсу від команди Rocket Traffic.

Сьогодні підготували огляд проєкту. Проаналізували асортимент, ключові фішки і зручність. Поспілкувалися з овнером команди про складнощі з розробкою, перспективи та плани по розвитку. 

Фiшки маркетплейсу від Rocket Traffic

Про створення власної екосистеми для продажу арбітражних розхідників компанія розповідала ще восени 2023 року. В своєму Телеграм-каналі хлопці зазначали, що довелося провести велику роботу, щоб створити на 100% український продукт. 

Під капотом у Rocket Marketplace:

  • унікальний двіжок — ніяких позичань з відомих арбітражних платформ;
  • фільтри для швидкого вибору товарів;
  • українські постачальники;
  • швидкі заміни;
  • оплата через Монобанк та USDT за допомогою власного чекеру акаунтів;
  • зручний інтерфейс. 

Радує принципова позиція хлопців. Вони не юзали ###няві конструктори і навіть зробили свій процесинг платежів, щоб не платити комісію російським сервісам. Клієнти та постачальники можуть бути впевнені в тому, що ніяким чином не пов’язані з країною-терористкою. 

Наразі магазин складається з однією сторінки, де зібрані товари. За допомогою фільтрів можна звузити коло пошуку. В асортименті є акаунти Facebook, Google Ads, TikTok і приватні проксі. 

Каталог товарів Rocket

Поряд з назвою товару виводиться іконка корзини, по кліку на яку відкривається форма замовлення. Оплатити можна карткою в гривні та криптовалютою. Після виконання транзакції на пошту приходять дані від акаунту або проксі. 

Корзина

На відміну від інших магазинів, можна провести навіть платежі на 30 центів. Але дуже не вистачає переказів через TRON (TRX), тому що для трансферів на 0,3 USDT комісія складає $1-3 в залежності від вартості «газу». 

🔥 За промокодом PALAI отримуйте 5% знижку на весь асортимент маркетплейса.

Транзакція

Q&A з овнером Rocket Traffic

Розкажи, як виникла ідея створення маркетплейсу? Які складнощі спіткали на цьому шляху?

Перше і саме важливе — не хотіли платити ані копійки росіянам і хоститись на їх сервісах, тому і вирішили робити з нуля платформу під магазин. Розуміємо, що у майбутньому багато хто почне відкривати саме такі магазини, а не хоститись там.

Але багато укршопів продовжують юзати лекі — це просто огидно, коли країна 404 вбиває тисячі наших мирних людей і захисників. Ми розробили все з нуля, в тому числі і чекер для платежів USDT, щоб не платити комісії «міжнародним компаніям».

Owner of Rocket Traffic Team

Що було головним завданням: відмова від російського софту, зручний майданчик для себе чи допомога українським селерам?

Все разом: і зручний майданчик, і відмова від рус софту. Я маю надію, що всі адекватні укр селери перейдуть до нас і разом ми зможемо розкачати укр платформу. Треба час, щоб відмовитись від єнішоп, лекішоп і діру.

Owner of Rocket Traffic Team

Чому вирішили взяти на себе відповідальність за товари сторонніх продавців? Ця ніша дуже проблемна і неоднозначна. 

Ми виступаємо гарантом між продавцем/покупцем, тому якщо шось з товаром не так — ми завжди замінімо або повернемо кошти. Клієнт точно не натрапить на скам чи ще щось інше. Звісно, що за безпечні покупки ми беремо свою комісію.

Owner of Rocket Traffic Team

Скільки грошей витратили на розробку продукту?

На розробку витратили багато коштів/сил/часу і ресурсів розробників. Виглядає все дуже просто, але дуже багато але. Внутрянка дуже складна, треба продумати всю логіку, як все працює, щоб коректно видавався товар, все по курсу рахувалось, перевірялось, швидко працювало. Ми використовуємо найкращі сервера, найкращі захисти від DDoS.

Owner of Rocket Traffic Team

В анонсі вказано, що покупці можуть бути впевнені у відсутності російських постачальників акаунтів. Як перевіряєте контрагентів?

Перша оплата летить на Моно, спілкування часто українською, багатьох знаємо, перевіряємо як можемо.

Owner of Rocket Traffic Team

Як чекаєте якість розхідників перед заливом в шоп? Селери вносять страховий депозит? 

Перевіряємо власноруч щоб розхідники відповідали якості, яку заявляє селер. Покупець може впевнений бути що опис буде відповідати дійсності.

Owner of Rocket Traffic Team

У шапці маркетплейсу вказано, що у вас найкращі розхідники та найкращі ціни. Підкріпиш фактами?

Звісно, зайди в будь-який шоп і побачиш ціну вище. Багато з чого ми юзаємо в роботі самі, тому покликали цих постачальників до нас. Все на вищому рівні, по-іншому не вміємо.

Owner of Rocket Traffic Team

Той, хто орієнтується на ринку розхідників, розуміє, що нам потрібна платформа для запуску магазинів включно з Телеграм-ботами. Це технічно складніше зробити. Чи є у вас плани на цей напрям?

В нас є Телеграм-бот, зараз інтегруємо його в шоп, скоро він буде доступний. Це бот з повним функціоналом, оновленнями магазину і іншим, буде дуже зручно. В майбутньому плануємо розширити функціонал і зробити кабінет постачальників. 

Ми відкриті до нових ідей, тому з радістю вислухаємо, що потрібно постачальникам і клієнтам. Повноцінного аналогу лекі шопа точно не буде, це займе багато часу і буде технічно складно реалізувати саме конструктор.

Owner of Rocket Traffic Team

В рамках свого воркшопу ви рекомендуєте брати акаунти в маркетплейсі?

Так, чого ні. Але це лише частина нашого сетапу, тому що працюємо з агентствами, і треба ще інші розхідники, але проксі/фарми можна однозначно тут брати.

Owner of Rocket Traffic Team

Чи є вже відгуки покупців? Що їм подобається, просять щось додати?

Подобається нетопорний дизайн, швидка робота, широкий асортимент і ціни не можуть не радувати. Дуже подобається, що платіжка швидко обробляє платежі і завжди можна в сапорті отримати консультацію з приводу розхідників.

Owner of Rocket Traffic Team

Плануєте в майбутньому розширювати асортимент поштовими скриньками, сетапами, платіжками, etc?

Платіжками — ні, а все інше буде, плануємо мінімум 500+ позицій в шопі, щоб кожен знайшов, що шукав. Будемо розширювати і послуги на маркетплейсі, партнерки та дуже багато інших ресурсів.

Owner of Rocket Traffic Team

Які у вас глобальні плани по розвитку проекту?

Планів дуже багато, скоро буде перелік всього софту,  що є на ринку, партнерки, сервіси.

Тільки ЕУ та УКР, ніяких русаків. Плануємо зробити кабінет постачальника, щоб було зручно взаємодіяти з сервісом і завантажувати товари.

Owner of Rocket Traffic Team

🔥 За промокодом PALAI отримуйте 5% знижку на весь асортимент маркетплейса.

Читайте та поширюйте українське! Підписуйтесь на Telegram та Instagram “Палай” медіа!

Відгуки проОгляд маркетплейсу акаунтів від Rocket Traffic(0)

Ще немає відгуків!

Залиште відгук

Щоб залишити відгук, необхідно зареєструватись.